Хочеш челендж? Hа здоров'я!

солодощі: цукерки, печиво, мармелад Вчені Нідерландів назвали цукор «найнебезпечнішим наркотиком» http://commonhealth.legacy.wbur.org/2013/09/sugar-most-dangerous-drug (стаття написана англійською, то можеш просто мені повірити, а можеш скористатися одним із інтернет-сервісів для перекладу — їх чимало).

То чому це раптом цукор — наркотик?

Річ у тім, що коли ти вживаєш їжу, до складу якої входить цукор, твої смакові рецептори, кишківник і мозок активують у мозку «систему заохочень» — і ти хочеш ще, більше і більше.цукор - наркотик

Цукор — не єдина речовина, яка викликає таку реакцію. Так само організм людини реагує на деякі інші речовини:  нікотин, етиловий спирт, героїн.

Інформації про вплив цукру вистачає в інтернеті. Захочеш — знайдеш. Ось хоча б коротенький просвітницький відос: https://www.youtube.com/watch?v=DgZOEwF_o44  «Як цукор впливає на мозок».

Нещодавно я знайшла крутий челендж  «No Sugar» на darebee.com. Переклала українською для вас, хлопчики й дівчатка. Скачайте постер (вкінці цієї статті) і спробуйте прожити 15 днів без цукровмісних продуктів. Протримаєтесь, тоді й поговоримо, чи можна цукор наркотиком назвати.

постер "No Sugar" То що, не можеш без солоденького? 

Чи 15 днів зможеш? 

Які риси твого характеру допоможуть зробити це?

Успіхів )

 

 

Прикріплені файлиРозмір
Постер "No Sugar" Boy297.86 КБ
Постер "No Sugar" Girl298.12 КБ